Mentalita hojnosti

Dobrý obchod se dělá s lidmi a pro lidi. Úspěšný obchod přináší dobré jméno, hojnost do života, umožňuje svobodu rozhodování a v neposlední řadě také přináší dobré a povznášející pocity. Naučte se dát každému dni šanci, aby se stal tím nejkrásnějším ve Vašem životě.

Obsah kurzu:

  • Sebevyjádření skrze hojnost, blahobyt
  • Mentalita hojnosti
  • Zákonitosti podporující úspěch
  • Čilost jako strategie
  • Síla volby
  • Překonávání stereotypů a zábran
  • Jak neztratit zdravý úsudek

Kurz je ukončen předáním certifikátu o absolvování.

Místa konání:
budou upřesněna po vypsání nových termínů

Kurzy probíhají vždy od 9:00 do 16:00 hodin.

Lektor:
PhDr. Lea Paulinová

Cena:
3.300,- Kč včetně DPH za osobu
pro studenty 2.500,- Kč včetně DPH za osobu (spolu s objednávkou nám zašlete potvrzení o studiu)
pro neziskové organizace 2.500,- Kč včetně DPH za osobu

2+1 zdarma - při současné objednávce 2 osob má účast třetí osoba ZDARMA (je nutno uvést do objednávky)

Kurz realizovaný v rámci projektu “Představujeme Vám lektory manažerských vzdělávacích programů MBAce dle standardů European Training and Research Fund SE.

Pokud máte o kurz zájem kontaktujte nás 601 500 488.

Fotografie z kurzu 18. 10. 2014 v Olomouci

 

 

 

Fotografie z kurzu 6. 11. 2014 v Brně

 
     
 

Komentáře účastníků:

Už při příchodu jsem byla velmi překvapená, neboť každého účastníka kurzu osobně přivítal předseda představenstva akciové společnosti Centrum akademických a vzdělávacích služeb Ing. Michal Polák, Dr. Paní lektorka, Mgr. Lea Paulinová z Prahy je zkušená psycholožka a autorka několika knih. Po celou dobu jednodenního kurzu jsem vstřebávala velmi zajímavé informace, kdy paní Paulinová velmi citlivě účastníkům kurzu vysvětlovala, že jsou různé zákonitosti, které podporují náš úspěch, všechno se vším souvisí, člověk si musí uvědomit, že pokud má zdravý úsudek a je spokojen, úspěch se musí dostavit... Kurz byl velmi dobře připraven, jako zpestření byla ochutnávka moravských vín, občerstvení, měli jsme možnost zajít si na oběd do místní menzy. Všichni byli velmi přátelští, člověk poznal lidi i z jiných oborů, navázal nové kontakty.Osobně si myslím, že pořadatelská firma pracuje na vysoké úrovni a že svým klientům nabízí opravdu kvalitní služby.

Renata Kuncová Polická

Myslím, že kurz byl velmi přínosný jak pro profesní, tak pro osobní stránku člověka. Kdyby se něco podobného konalo častěji (např. pro zaměstnance ve firmách), možná by se předešlo četným syndromům vyhoření, který postihuje velký počet lidí. Celý průběh byl bezkonkurenční a myslím, že některé věci, rady a zajímavosti se mě osobně prolnou s životě.

Bc. Michaela Oralová

Kurz byl pro mě přínosem. Velice se mi líbila prezentace přednášející, samozřejmě i prostor včetně občerstvení. Lektorka byla velice příjemná, rychle reagovala na dotazy, měla připraveny materiály, ke kterým se mohu kdykoliv vrátit.

Petra Nesvadbová

Paní doktorka mě velmi potěšila i svým velkým historickým rozhledem. To bylo velmi příjemné a inspirativní.

Mgr. Petra Bělášková

Milé, sympatické, praktické, věcné, pochopitelné, konkrétní, hloubavé, s respektem k názorové pestrosti účastníků. Velké množství publikací, ochota se domluvenému novému tématu věnovat více do hloubky.

Marek Berger